• Hızlı kargo teslimatı
  • Kapıda ödeme imkanı
  • %100 orijinal parfümler

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0
  • Hızlı kargo teslimatı
  • Kapıda ödeme imkanı
  • %100 orijinal parfümler

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0
  • Hızlı kargo teslimatı
  • Kapıda ödeme imkanı
  • %100 orijinal parfümler

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0

Yves Saint Laurent Black Opium Parfümleri-2021

blank

Kadın Tester Parfümler

Bakımlı Olmanın ve Şık Görünmenin Tamamlayıcısı

blank

Erkek Tester Parfümler

Bakımlı Olmanın ve Şık Görünmenin Tamamlayıcısı

Parfümler, kişilerin kendilerini ifade etmelerinin en güzel yoludur. Stillerinin bir parçasını oluşturan parfümler kişilerden izler taşıyarak onları yansıtır. Hepimizin hayatında farklı bir yeri olan parfümler bazen bir anı bazen bir kişi ile bütünleşir. Binlerce parfüm arasından sizi en iyi yansıtacak parfümü bulmak da oldukça zordur.

Yves Saint Laurent Black Opium

İşte tam da bu noktada karşımıza çıkan Yves Saint Laurent Black Opium parfüm; sıcak, çekici, genç ve enerji dolu bir koku. Yves Laurent Black Opium, değişime açık, özgür ruhlu ve eğlenmeyi seven her kadının severek kullanacağı bir parfümdür. Kokusunun yanı sıra şişe tasarımı ile de genç, cool ve sıra dışı olarak baş döndürmeye devam ediyor. 2014 yılı Eylül ayında piyasaya sürülen Yves Saint Black Opium parfüm mükemmel kalıcılığıyla kullananların favorileri arasında yer alıyor. Sizi tamamlayacak ve tamamen sizi yansıtacak bu cezbedici kokuyu biraz daha yakından tanımak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ysl Black Opium Nasıl Bir Koku?

Yves Saint Laurent Black Opium

Üst notalarında portakal çiçeği, pembe biber ve armut; alt notalarında ise yasemin ve kahvenin birleştiği kokusuyla cezbedici bir parfüm olan Ysl Black Opium’u sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Meyve ve baharat kokularının harmanlanmasıyla ortaya keskin ve tatlı bir aroma bırakan Ysl Black Opium orta notalarında kahve ve yaseminin muhteşem uyumu ile devam ediyor. Dip notalarındaki paçuli, sedir ve vanilya ile de birleşince herkesi etkileyebilecek bir koku ortaya çıkıyor.

Başlarda yoğun baharat ve kahve kokusunu orta notalardaki yasemin hafifletiyor. Rahatsız etmeyen, kalıcı ve dominant bir koku olan Ysl Black Opium özgür ruhlu, hareketli ve enerjik kokular arasında yer alıyor. Daha önce birlikte kullanılmayan notalar Ysl Black Opium parfüm’de bir araya getirilmiş. Bu durumda da Ysl Black Opium oldukça yaratıcı, sanatsal ve farklı bir koku olarak karşımıza çıkıyor.

Bir araya gelen notalarla tatlı, iştah kabartan ve lezzetli bir koku olan Ysl Black Opium’un bu kadar sıcak ve enerjik olmasının yanında şişe tasarımındaki ışıltılarla da gece boyu devam eden şehir ışıltılarına vurgu yapılıyor.

Parfüm koleksiyonlarınız arasına girmeye aday olan Ysl Black Opium, hem cezbedici kokusu hem de şık şişe tasarımıyla oldukça göz dolduruyor. Hareketli ve yenilikçi bir kadın kokusu olan Ysl Black Opium, daha çok genç yaş grubuna hitap ediyor. Yüksek kalıcılığa sahip bu parfümün favorileriniz arasında yer alacağını söyleyebiliriz.

Yves Saint Laurent Black Opium Hangi Mevsime Özel Kullanılmalıdır?

Yves Saint Laurent Black Opium

2014 yılının Eylül ayında piyasaya çıkan Ysl Black Opium, daha önce bir arada kullanılmayan farklı notaların karışımından oluşmasıyla da oldukça ilgi çeken bir parfüm. Sıcak, enerjik ve cool bir hava yaratmak isteyenlerin severek kullanacağı bu parfümün hangi mevsimde kullanılmaya uygun olduğu da çokça merak edilen konular arasında yer alıyor.

İçerdiği notalarda kahve vurgusu olan özel kokulardan biri olan Yves Saint Laurent Black Opium, güne enerjik başlamanızı sağlıyor ve yüksek kalıcılığı ile bu enerjiyi gün boyu sizinle birlikte sürdürmeye devam ediyor. Birbiri ile uyumlu notaları ile son derece çekici bir koku olan bu parfümü severek kullanabilirsiniz.

Özellikle sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz Yves Saint Laurent Black Opium, cezbedici ve heyecanlı kokusu ile sizlere bambaşka bir deneyim sunacak. Tatlı aromalara sahip olan bu parfümün dengeli sıkılmasında da fayda var. Sonbahar- kış akşamları ve soğuk havalar için en doğru tercih olacaktır.

blank

Yumuşak nota geçişleri ile fark edilir bir iz bırakan Yves Saint Laurent Black Opium, şekerli ve tatlı notalar içerdiği için sabah saatleri ve sıcak havalarda kullanılması parfüm uzmanları tarafından tavsiye edilmiyor.

Parfümler kişileri yansıtan en önemli aksesuarlardandır. Bu nedenle tarzınıza, kişiliğinize ve size en uygun parfümü seçmeniz ve kullanmanız da çok önemlidir. Bella Parfüm ailesi olarak sizlere sunduğumuz yüksek kalitedeki Yves Saint Laurent Black Opium parfüm ile soğuk kış akşamlarında farklı ve sıcak bir hava yaratabilirsiniz.

İçerdiği notalarla enerjinizi arttırırken gün boyu bu enerjiyi sürdürmenize de yardımcı olacak harika bir parfüm olan Yvse Saint Black Opium’a en uygun fiyatlarla Bella Parfüm’den ulaşabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'tan yazın