• Hızlı kargo teslimatı
  • Kapıda ödeme imkanı
  • %100 orijinal parfümler

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0
  • Hızlı kargo teslimatı
  • Kapıda ödeme imkanı
  • %100 orijinal parfümler

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0
  • Hızlı kargo teslimatı
  • Kapıda ödeme imkanı
  • %100 orijinal parfümler

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0

Etkileyici Versace Eros Parfümleri

blank

Kadın Tester Parfümler

Bakımlı Olmanın ve Şık Görünmenin Tamamlayıcısı

blank

Erkek Tester Parfümler

Bakımlı Olmanın ve Şık Görünmenin Tamamlayıcısı

Versace markası Gianni Versace tarafından İtalya’da modanın kalbi olarak bilinen Milan şehrinde lüks bir butik olarak kurulmuştur. Günümüzde Christian Dior, Chanel ve Louis Vuitton ile rekabet edebilecek kadar dünyaca ünlü markalardan biri olmayı başarmıştır. Marka ilk parfümünü 1981 yılında tanıtmış ve parfüm konusunda da ne kadar iddialı olduğunu göstermiştir. Günümüzde de piyasa sürdüğü birbirinden çarpıcı ve etkili parfümleri ile parfüm dünyasında iddiasını devam ettirmektedir. Versace özellikle erkek parfümleri yaratıcılığında adından söz ettiren birçok parfüme imza atmıştır.

Versace‘ın en bilindik serilerinden olan Eros serisi 2012 yılında piyasaya sürüldü. Seri adını antik dönemin en önemli tanrılarından biri olan aşk ve şehvet tanrısı Eros ‘tan alıyor. Parfümün konsepti ve koku notaları da ismine uygun olarak aşk ve şehvet temaları üzerine.

Bu yazımızda Versace Eros parfümlerinden almayı düşünenler için kısa bilgilendirici kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Versace Eros Parfüm Fiyatları Ne Kadar?

Versace Eros Parfümleri fiyatları her ne kadar satın aldığınız yere göre fiyat farklılıkları gösterse de ortalama 800 TL ‘den başlıyor. Ancak sadece parfüm satan ve bu konuda uzmanlaşmış online alışveriş sitelerinin indirimlerinde çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Online alışveriş yaparken gözünüze çok daha uygun fiyatlı Versace Eros parfümleri takılabilir. Ancak özellikle parfüm alışverişi yaparken sahte olabileceği gerçeğini göz önüne almalısınız. Bu yüzden online parfüm alırken fiyattan çok parfümü satın aldığınız sitenin güvenilirliğinden ve orijinal ürünler sattığından emin olmalısınız.

Bella Parfüm’den Versace Eros Parfüm Önerileri

Güçlü ve Tutkulu Erkeğin Parfümü: Versace Eros Edt

Versace Eros Parfümleri

Versace Eros Edt parfümünü daha koklamadan özenle hazırlanmış şişesi sizi etkilemeyi başaracaktır. Tasarımı oldukça etkileyici petrol mavisine sahip bu şişenin kenarlarında antik dönem süslemeleri tam ortasında Versace‘ın logosu olan ve yine antik bir figür olan Medusa yer almaktadır. Versace Eros pek alışmadık notalara sahip olsa da yoğun, kalıcı ve güçlü bir parfüm. Tepe notaları ile ferah bir dokunuş bırakan parfüm kalp notasına doğru kendini göstermeye başlayarak oryantal bir koku sunuyor. Son olarak dip notası ile odunsu bir kokuya dönüşüyor. Farklı notaların bu kadar etkili sıralanması ortaya oldukça etkili bir parfüm çıkmasını sağlamış.

Tepe Notası: Nane Yaprağı, İtalyan Limonu Kabuğu, Yeşil Elma

Kalp Notası: Tonka Fasulyesi, Amber, Itır, Vanilya

Dip Notası: Atlas, Virjinya Sedir Ağacı, Vetiver, Meşe Yosunu

Aşkın Tutkusu: Versace Eros Flame

Versace Eros Parfümleri

Versace Eros‘un piyasa sürülmesinden 6 sene sonra 2018 yılında Versace Eros Flame‘de piyasalardaki yerini aldı. Böylece aşkın ve şehvetin tanrısı Eros konseptini devam ettiren Versace bu defa şişesine aşkın ve tutkunun rengi kırmızıyı kullanmış. Şişenin geri kalanında antik dönem süslemeleri ve orta kısımda yer alan Versace ‘ın logosu Medusa yine yerini almış. Versace Eros Flame ‘ın tepe noktasında açılışı çoğu erkek parfümlerinde olan taze ve ferah kokuların aksine lezzetli turunçgiller notaları kullanılmış. Sonrasında kalp notasında bulunan özellikle biberiye ve karabiber notaları ile karışan turunçgiller ortaya oldukça çarpıcı ve etkileyici bir parfümün çıkmasını sağlamış. Versace Eros Flame ‘in dip notasında kullandığı ağaç notaları ile odunsu bir koku ile kapanışı yapmış.

Tepe Notası: Chinotto Turunçgil Akoru, Vahşi Dağ

Kalp Notası: Biberiye, Paçuli Özü, Madagascar Karabiber

Dip Notası: Haiti Vetiver, Pepperwood Ağacı

İlkel Kadının Gücü: Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Parfümleri

Versace Eros parfümleri içerisinde, kadın parfümü olarak yerini alan Versace Eros Pour Femme bilinen bütün kadın parfümleri arasında da en çok tercih edilen parfümlerden biri. Serinin ana teması olan Eros detayları ve Versace logosu şişe üzerindeki yerini almaya devam ediyor. Ancak şişe bu defa kadınlara hitap ettiği daha yuvarlak hatlara sahip olarak tasarlanmış. Parfüm açılışı tepe notasında bulunan limon ve mandalina notaları ile ferah bir şekilde yapıyor. Sonrasında ise kalp notasına yaklaştı koku kendini daha kadınsı çiçek notalarına bırakıyor. Son olarak ise özellikle misk ile çarpıcı ve kalıcı kapanış yapıyor.

Tepe Notası: Sicilya Limonu ve Mandalinası, Ahududu, Beyaz Kuş Üzümü

Kalp Notası: Frezya, Manolya, Portakal Çiçeği, Yasemin

Dip Notası: Beyaz paçuli, Misk

Bella Parfüm ekibi olarak bu yazımızda etkileyici Versace Eros parfümleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur! Eğer sizde Versace Eros parfümlerinin güçlü ve tutkulu kokulara sahip parfümlerinden birine sahip olmak isterseniz sitemizde bulunan Versace Eros parfümleri sayfasına göz atmalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'tan yazın